קייטנת גלישה תל אביב

תמונת מחזור ג של קייטנות גלישה בסי אנד סאן סרף

הדרך הטובה ביותר ללמוד גלישה עבור ילדים ונוער היא באמצעות קייטנת גלישה. קייטנות גלישה מאפשרות לימוד אינטנסיבי עם הרבה מאוד זמן במים על מנת לתרגל ולהתאמן. לקייטנות גלישה יש הרבה מאוד יתרונות שהם הרבה מעבר לתחום הטכני של הגלישה. קייטנת גלישה תל אביב מתקיימת בכל החופשים מבתי הספר, בהם לילדים יש זמן פנוי. קייטנת גלישה היא פתרון טוב לתעסוקת הילדים בחופש, פתרון הנותן להם מסגרת חינוכית וחברתית. אתם ההורים יכולים להיות שקטים, אתם יודעים שהילדים מבלים ולומדים ביחד עם טובי המדריכים.

קייטנת גלישה תל אביב מתקיימת בחופי הים של תל אביב עם מדריכים מיומנים אשר עברו קורס הצלה ובהשגחה מלאה. המדריכים דואגים לבטיחותם של הילדים ולכל צרכיהם, כולל שתייה מרובה של מים ושימוש בקרם הגנה מפני השמש. בקייטנת הגלישה הילדים יקבלו את כל מה שהם צריכים על מנת ללמוד לגלוש כולל חולצות לייקרה המגינות מקרינת השמש. קייטנות  גישה מתקיימות צורה מאורגנת ומסודרת, עם ביטוח וכל אישורי העסק הדרושים.

בקייטנת גלישה תל רביב הילדים יבלו את ימי החופש ביחד עם עוד ילדים בני גילם ובעלי תחומי עניין משותפים של ים וגלישה. זוהי יכולה להיות חוויה נהדרת עבורם. הילדים יחזרו מקייטנת הגלישה שמחים ומרוצים ועם הרבה חברים חדשים החולקים איתם את תאוות הים והגלים. אז במקום שיעברו את ימי החופש מול הטלוויזיה והמחשב, תנו להם פעילות גופנית מהנה וכיפית אשר תשפר גם את כישוריהם החברתיים.

קייטנת גלישה תל אביב מלמדת את הילדים לגלוש  ולהתמודד עם אתגרים, זוהי חוויה מעצימה מאוד התורמת רבות לביטחון העצמי של הילדים ומעודדת אותם לעסוק בפעילות גופנית.

לסיכום, לימודי גלישה מתאימים לבני כל הגילאים וכל המינים. אם אתם רוצים וחוששים, ולא בטוחים האם גלישה מתאימה עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקחת שיעור ניסיון בגלישת גלים. כבר מהשיעור הראשון, לאחר חלק תיאורטי קצר כבר תהיו במים ותוכלו להרגיש את עוצמת החוויה של גלישת הגלים. ישראל בורכה ברצועת חוף לכל אורכה, למה שלא תנצלו אותה ותלמדו גלישת גלים. אם הילדים שלכם רוצים ללמוד גלישה ויש לכם חששות, אתם מוזמנים לבקר אצלנו ולהתרשם מצוות המדריכים, הציוד, אמצעי הבטיחות וההתרשמות הכללית מהחניכים האחרים והוריהם המרוצים.