קורס גלישת גלים

ילדים עומדים על גלשן מתחילים במסגרת שיעור גלישה בקייטנת גלישה בסי אנד סאן

קורס גלישת גלים מתאים במיוחד בשבילכם, אתם אשר תמיד חלמתם לגלוש ולא ידעתם איך מתחילים. בקורס זה ניתן ללמד מאפס את כל מה שצריך בשביל לגלוש על הגלים. קורס גלישת גלים מתקיים בהדרכה צמודה של מדריך המסביר לכם הכול, החל מהשלב התיאורטי ועד השלב המעשי במים. בקורס גלישת גלים תוכלו ללמוד על מבנה הגלשן והתאוריה מאחורי 'תפיסת גלים', אמצעי הזהירות וטכניקות גלישה עם אימון מעשי.

קורס גלישת גלים הוא לא רק טכניקה ותפיסת גלים, קורס גלישת גלים הוא גם פעילות גופנית נהדרת. הפעילות בתוך המים מפעילה את כל שרירי הגוף ואך עוזרת לפיתוח הקורדינציה , המוטוריקה ושיווי המשקל. זוהי פעילות גופנית מומלצת מאוד והכול נעשה באווירה כיפית כאילו אתם בחופשה בהוואי.

קורס גלישת גלים יכול להתקיים בקבוצות וגם באופן פרטי. קורס גלישת גלים בקבוצות הוא נחמד מאוד, כל אחד מקבל את תשומת הלב האישית ולומדים ביחד בקבוצה. גם להכיר אנשים חדשים זה חלק מהכיף בקורס גלישה לכל הגילים. מי שרוצה, יכול לקחת שיעורי גלישה באופן פרטי, היתרון של שיעורים גלישה פרטיים הוא שניתן לקבל את מלוא תשומת הלב וכמו כן לקבוע את השיעורים לפי לוח הזמנים המתאים עבורכם – אם תרצו בבוקר מוקדם לפני העבודה או בשעות אחר הצהריים, תמיד אפשר למצוא את הזמן.