קבוצה תחרותית לילדים

מדריך קבוצת הגלישה התחרתותית מדגים ביצועי גלישה בים

לאחרונה פתחנו קבוצה תחרותית לילדים מטעם בית הספר לגלישה בחוף הצוק. הקבוצה מתקיימת לצד שאר הפעילויות וחוגי הגלישה שאנו מקיימים. הקבוצה התחרותית מיועדת לילדים אשר רוצים לקחת את נושא הגלישה שלב אחד קדימה ולאמן את כישורי הגלישה והכושר האישי לרמה תחרותית. קבוצה זו מיועדת לילדים בעלי ניסיון בגלישה ולא למתחילים. ילדים אשר למדו גלישה במסגרת קייטנת גלישה תל אביב או חוגי גלישה יכולים לבחור להמשיך ולהצטרף לקבוצה התחרותית.

גלישה – לא רק בשעות הפנאי

גלישה היא פעילות נהדרת לשעות הפנאי אך תמיד ישנם ילדים המגלים תשוקה מיוחדת לנושא ורוצים להתפתח ברמה מקצועית גבוהה יותר ואף להשתתף בתחרויות. אנו מאמינים כי לימודי גלישה נותנים מסגרת חינוכית וערכית עבור הילדים אשר משחקת תפקיד חשוב בהתפתחות הילד. לימודי הגלישה נותנים לילדים מסגרת ומעסיקים את הילדים בפעילות ספורטיבית חיובית. הפעילות בלימודי הגלישה תורמת להתפתחות הילדים בכל המובנים – תחת השגחה של מדריכים מקצועיים הילדים עוסקים בפעילות המשפרת את היכולות הגופניות שלהם, את הכישורים החברתיים שלהם ואף מחנכת אותם לאחריות, בטיחות ושמירה על הים.

אז מה עושים בקבוצת גלישה תחרותית לילדים לעומת קייטנת גלישה?

כמו בכל חוג גלישה שאנו מקיימים, אנו שמים דגש על אימון וטכניקה אך לא מוותרים על הכיף שבדבר.  קבוצת גלישה תחרותית לילדים היא קבוצה המתאימה לילדים בגילאי 12 עד 16 ונותנת להם מסגרת חברתית מהנה ופעילות שפשוט כיף להשתתף בה.

במסגרת הפעילויות בקבוצה הילדים לומדים טכניקות מתקיימות עם דגש על דיוק בביצועים. לצורך הלימוד אנו משתמשים באמצעים מתקדמים ביותר הכוללים מצלמות וידאו המתעדות את הביצועים לצורך תהליך הלימוד. בעזרת צילומי הווידאו אנו יכולים לשבת עם הילדים ולתקן את הטעויות ולשפר את הטכניקה. הקבוצה גם שמה דגש על פיתוח הכושר הגופני על מנת להביא אותו לרמה תחרותית; במסגרת הפעילויות ישנה עבודה על כושר החתירה ועל קבוצות השרירים אשר עובדות חזק בזמן הגלישה כגון הגב שרירי הגב והידיים.

קבוצת הגלישה התחרותית מתקיימת במתכונת דו שבועית בשעות אחר הצהריים בדומה לחוגים אחרים. כך אנו מאפשרים לילדים לשפר את יכולות הגלישה שלהם מבלי לפגוע בלימודים המתקיימים בבתי הספר. כך הילדים יכולים לתכנן את הזמן ולשלב יחדיו לימודים, שיעורי בית וקורס גלישה תחרותית.

בטיחות מעל הכל!

קבוצת הגלישה התחרותית שלנו מתקיימת בבית הספר הגלישה בחוף הצוק. במסגרת הקבוצה הילדים צפויים להשתתף בתחרויות גלישה ארציות.  כל הפעילויות מתקיימות תחת הדרכה מקצועית וערכית של טובי המדריכים וללא שום פשרה על נושאי בטיחות. מומלץ מאוד לבוגרי קייטנות גלישה בתל אביב.

סרטון המתאר את חווית הגלישה בקבוצה התחרותית שלנו