לימודי גלישה עם מאמן

מדריך הגלישה עמרי מדריך ילדה בקייטנת גלישה

ראית את הסרטים האלו של הגופרו ביוטיוב?, איך הגולשים מתמרנים בין הגלים במהירויות מטורפות?
לא בא לך להיות כמו הגולשים המגניבים אשר מגיעים לים מוקדם בבוקר וקורעים את הגלים? גם אתה רוצה לשים את התמונות בפייסבוק עם הגלשן והחברים? גלישה זה לא סתם ספורט מלא אדרנלין, גלישה זה ספורט המשלב דרך חיים וכיף. אין כמו ההרגשה הזו כשאתה תופס את הגל אשר לוקח אותך במהירות כמו מלך, המים ניתזים לכל עבר וכל גופך דרוך ומלא אדרנלין. זוהי חוויה שאסור להפסיד!

איך מתחילים לגלוש?

הבעיה היא שאתה לא יודע לגלוש ואין לך מושג מאיפה להתחיל. אתה יכול לקנות גלשן ולנסות אבל פוחד להתפדח מול כולם. תאמין או לא, גם הגולשים שראית אתמול ביום עושים סלאלומים על הגלים היו כמוך רק לפני כמה חודשים. גם הם למדו והתאמנו ועשו לא מעט פדיחות עד שלמדו לתפוס את הגל. אתה יכול להיות רגוע, גם אתה יכול ללמוד לגלוש. כל מה שצריך זה לימודי גלישה עם מאמן.

 

קייטנת גלישה בחוף הצוק

קייטנת גלישה בתל אביב  היא מקום טוב להתחיל; לימודי גלישה עם מאמן היא הדרך הטובה ביותר ללמוד איך לגלוש ואפילו לעשות זאת יותר טוב מכל אלו שקנו גלשן רק בשביל להעלות תמונות לפייס. המאמן פשוט מלמד אותך את על כל התאוריה והטכניקה שצריך לדעת בשביל לגלוש. הוא מתקן אותך כאשר אתה טועה עד שתלמד ותצליח לגלוש. ברגע שיודעים איך לגלוש הכול נראה פשוט ובא באופן טבעי אך לפני זה יש צורך במאמן גלישה אשר ילמד אותך את כל השלבים: איך חותרים עם הגלשן, איך עוברים למצב עמידה ואיך מתמרנים עם הגלשן על הגלים. המאמן מתרגל איתך את השלבים "על יבש" ואח"כ מלווה אותך בחלק המעשי.

 

אתה יכול ללמוד גלישה עם מאמן במסגרת שיעור פרטי ואפשר לעשות זאת בקבוצות במסגרת קייטנת גלישה תל אביב. אם תלמד גלישה עם מאמן אישי תוכל ליהנות ממלוא תשומת הלב שזה סבבה, אבל גם ללמוד במסגרת קייטנת גלישה זה אחלה. בקייטנת גלישה בתל אביב תוכל לגלוש וליהנות עם בנים ובנות בגיל שלך שגם זה חלק מהכיף.

אם בא לך לעשות משהו מגניב בחופש המתקרב אז קדימה לים! לא חשוב שאין לך גלשן, לנו יש גלשן במיוחד בשבילך. שהאינטרנט יחכה, עכשיו אתה הולך לעשות חיים משוגעים ולהיות אחד מהגגגגולשים שלא מפחדים מכלום, שעבורם ים זה בכל עונות השנה ולא רק בקיץ.