חופי הגלישה של תל אביב – חוף הצוק

תמונה של הים בחוף הצוק תל אביב, עם הלוגו של קייטנת הגלישה סי אנד סאן סרף

אנשים רבים מרחיקים לחופים האקזוטיים של הוואי, קוסטה ריקה, קליפורניה או אוסטרליה במרדף אחר הגלים. יש מלא סרטוני יוטיוב שצולמו עם מצלמות גו פרו בהם תוכלו לראות גולשים בכל מיני איים אקזוטיים תופסים גלים עצומים ועושים תרגילים שגורמים לנו להזיע רק מלראות אותם. אבל לפני שאתם מתחילים לקנא, גם אצלנו מתחת לאף יש תנאי גלישה לא רעים. הם נמצאים ממש כאן, בתל אביב, לא צריך להרחיק לצד השני של העולם, פשוט לקום בבוקר מוקדם וללכת לים. בחופי הים של תל אביב מתקיימות פעילות ספורט רבות ובכללן קייטנת גלישה, קורסי גלישה, וסוגים נוספים של ספורט ימי.

אז מה מחכה לנו השנה בחופי תל אביב והיכן יש קייטנות גלישה בתל אביב?

חוף הילטון

אחד מחופי הגולשים הטובים ביותר עם הרבה פעילות גולשים בעונת החורף. מצא בצד הצפוני של המרינה של תל אביב. שימו לב לסלעים ולשובר הגלים. אם בא לכם לגלוש שם מומלץ להתייעץ קודם עם אחד הגולשים המכירים את המקום מתאים לגולשים בעלי ניסיון. פחות מתאים לקורס גלישה.

חוף הדולפינריום

אחד ממקומות הגלישה הוותיקים של תל אביב. אמנם באזור ישנם שוברי גלים שמהם צריך להיזהר אך מבחינת הגישה המקום נוח מאוד. שימו לב שבגלל מקומו המרכזי הוא הפך להיות עמוס מאוד ולכם רבים מעדיפים את החופים האחרים.

חוף הצוק

כאשר חיפשנו מקום להקים בית ספר לגלישה תל אביב, מיד חשבנו על חוף זה. חוף הצוק הוא חוף מדהים בצפון תל אביב, סמוך למלון מנדרין, על קו התפר בין הרצליה לבין תל אביב. חוף חולי ונוח מאוד לגלישה. אנו בחרנו להתמקם בחוף זה בזכות תנאי הגלישה המעולים והתאמתם למתחילים. אנו מוצאים את המקום כמתאים ביותר לשיעורי גלישה למתחילים ולמתקדמים. הכניסה לחוף היא בתשלום אך תושבי תל אביב וילדים עד גיל 13 יכולים ליהנות מכניסה חינם. חוף הצוק הוא חוף מסודר ונקי ואחד מפינות החמד של העיר תל אביב. פשוט מקום אידאלי לקייטנות גלישה בתל אביב.

חוף תל ברוך

חוף תל ברוך הוא אחד מחופי הגלישה התל אביביים המתאימים לגולשים בכל הרמות. מסיבה זו חוגי גלישה רבים מגיעים לחוף זה. בזכות הטיילת החדשה המחברת את החוף עם נמל תל אביב תוכלו ליהנות מגישה נוחה אל החוף. גם בחוף זה יש שובר גלים.

 

במקומות רבים בעולם אנשים צריכים לחכות לחופש, להוציא אלפי דולרים ולקחת טיסה בשביל להגיע לחוף ים ולגלוש. אנו בישראל בורכנו ברצועת חוף ים תיכוני נהדר הנמצאת מול העיר הגדולה. זוהי אטרקציה ברמה עולמית, לא תנצלו זאת? החופים היפים של תל אביב מושלמים ללימודי גלישה, עכשיו זה הזמן. הצטרפו לקייטנת גלישה בחוף הצוק ולמדו לגלוש כמו המקצוענים.  החופים של אוסטרליה והוואי יחכו לטיול של אחרי הצבא.

עוד על חופי גלישה בארץ תוכלו לקרוא בכתבה זו.