איך לומדים גלישה בתל אביב – האם קייטנת גלישה?

ילדי מחזור 2014 בקייטנות הגלישה של סי אנד סאן

איך לומדים גלישה

חולמים להיות כמו הבחורים והבחורות הגולשים להם על הגלים מול חופי תל אביב מידי יום? ראיתם איך בקלות הם גולשים על הגלים ללא פחד ובהנאה מרובה, ועכשיו גם אתם רוצים. אולי זה נראה לכם בלתי אפשרי כרגע, אך האמת שגלישה היא פשוט דבר שצריך ללמוד ולהתאמן עליו עד שמצליחים. עם הדרכה טובה ואימון נכון, כל אחד יכול ללמוד לגלוש על הגלים בין אם בקורס, בין אם בקייטנת גלישה ואף בסיוע של חבר (בתנאי שהוא שולט בתחום ובעל ניסיון רב). זה כיף! דמיינו את הרגע הזה בו אתם רודפים אחרי הגל ותופסים אותו, אתם רוכבים על הגל במהירות בעוד הרוח וטיפות מים מכות על פניכם ואתם מרגישים את עוצמת החוויה המרגשת.

ילדה גולשת גלים במסגרת קייטנת גלישה תל אביב

אז איך לומדים גלישה? גלישה היום לומדים במועדוני גלישה הפזורים לאורך חופי הארץ, ובהם מתקיימים שיעורי גלישה ברמות שונות ובמתכונת אישית וקבוצתית. כל אחד יכול למצוא את המסגרת המתאימה עבורו ובשעות המתאימות עבורו. גלישה ולימודי גלישה מתקיימים בכל עונות השנה. לימודי גלישה מתאימים לכולם, בנים ובנות, צעירים ומבוגרים. המוטו שלנו הוא שכאשר באמת רוצים ללמוד גלישה, אף פעם לא מאוחר – מסיבה זו אנו מקיימים קייטנות גלישה לצעירים וקורס גלישת גלים למבוגרים.

קורס גלישת גלים

קורס גלישת גלים מתאים במיוחד בשבילכם, אתם אשר תמיד חלמתם לגלוש ולא ידעתם איך מתחילים. בקורס זה ניתן ללמד מאפס את כל מה שצריך בשביל לגלוש על הגלים. קורס גלישת גלים מתקיים בהדרכה צמודה של מדריך המסביר לכם הכול, החל מהשלב התיאורטי ועד השלב המעשי במים. בקורס גלישת גלים תוכלו ללמוד על מבנה הגלשן והתאוריה מאחורי 'תפיסת גלים', אמצעי הזהירות וטכניקות גלישה עם אימון מעשי.

קורס גלישת גלים הוא לא רק טכניקה ותפיסת גלים, קורס גלישת גלים הוא גם פעילות גופנית נהדרת. הפעילות בתוך המים מפעילה את כל שרירי הגוף ואך עוזרת לפיתוח הקורדינציה , המוטוריקה ושיווי המשקל. זוהי פעילות גופנית מומלצת מאוד והכול נעשה באווירה כיפית כאילו אתם בחופשה בהוואי.

קורס גלישת גלים יכול להתקיים בקבוצות וגם באופן פרטי. קורס גלישת גלים בקבוצות הוא נחמד מאוד, כל אחד מקבל את תשומת הלב האישית ולומדים ביחד בקבוצה. גם להכיר אנשים חדשים זה חלק מהכיף בקורס גלישה לכל הגילים. מי שרוצה, יכול לקחת שיעורי גלישה באופן פרטי, היתרון של שיעורים גלישה פרטיים הוא שניתן לקבל את מלוא תשומת הלב וכמו כן לקבוע את השיעורים לפי לוח הזמנים המתאים עבורכם – אם תרצו בבוקר מוקדם לפני העבודה או בשעות אחר הצהריים, תמיד אפשר למצוא את הזמן.

ילדים עם מדריך על חוף הים בתל אביב- חוף הצוק. שיעור גלישה במסגרת קייטנה

גלשנים למתחילים

רוב האנשים, כבר לאחר השיעור הראשון מתאהבים בים, בגלים ובגלשן ורוצים להמשיך. לאחר כמה שיעורים הם כבר מוכנים להמשיך לבדם. על מנת להתאמן ולגלוש לבד תצטרכו לקנות גלשן. ישנם הרבה סוגים של גלשנים וחלקם נחשבים גלשנים למתחילים. אנו נוכל לעזור ולהמליץ לבחור את הגלשן המתאים עבורכם. ברמת העיקרון, עבור מתחילים, ההמלצה היא לקנות גלשנים בעלי כושר ציפה גבוה במיוחד, כלומר גלשנים רחבים ועבים. זה הופך את השימוש ליותר קל עבור מי שאין לו עדיין מספיק ניסיון וצריך לשפר את הטכניקה. בתי ספר לגלישה בדרך כלל משתמשים בגלשנים למתחילים, עליהם קל יותר ללמד. במועדוני הגלישה יענו לכם על כל השאלות בנוגע לגלשנים למתחילים, מחירים של גלשנים, תחזוקה של גלשנים, שימוש ואביזרים נוספים הדרושים בשביל הגולש המתחיל.

קייטנת גלישה תל אביב

הדרך הטובה ביותר ללמוד גלישה עבור ילדים ונוער היא באמצעות קייטנת גלישה. קייטנות גלישה מאפשרות לימוד אינטנסיבי עם הרבה מאוד זמן במים על מנת לתרגל ולהתאמן. לקייטנות גלישה יש הרבה מאוד יתרונות שהם הרבה מעבר לתחום הטכני של הגלישה. קייטנת גלישה תל אביב מתקיימת בכל החופשים מבתי הספר, בהם לילדים יש זמן פנוי. קייטנת גלישה היא פתרון טוב לתעסוקת הילדים בחופש, פתרון הנותן להם מסגרת חינוכית וחברתית. אתם ההורים יכולים להיות שקטים, אתם יודעים שהילדים מבלים ולומדים ביחד עם טובי המדריכים.

קייטנת גלישה תל אביב מתקיימת בחופי הים של תל אביב עם מדריכים מיומנים אשר עברו קורס הצלה ובהשגחה מלאה. המדריכים דואגים לבטיחותם של הילדים ולכל צרכיהם, כולל שתייה מרובה של מים ושימוש בקרם הגנה מפני השמש. בקייטנת הגלישה הילדים יקבלו את כל מה שהם צריכים על מנת ללמוד לגלוש כולל חולצות לייקרה המגינות מקרינת השמש. קייטנות  גישה מתקיימות צורה מאורגנת ומסודרת, עם ביטוח וכל אישורי העסק הדרושים.

ילדה עומדת על גלשן כשמאחוריה עומד מדריך הגלישה בקייטנת הגלישה תל אביב

בקייטנת גלישה תל רביב הילדים יבלו את ימי החופש ביחד עם עוד ילדים בני גילם ובעלי תחומי עניין משותפים של ים וגלישה. זוהי יכולה להיות חוויה נהדרת עבורם. הילדים יחזרו מקייטנת הגלישה שמחים ומרוצים ועם הרבה חברים חדשים החולקים איתם את תאוות הים והגלים. אז במקום שיעברו את ימי החופש מול הטלוויזיה והמחשב, תנו להם פעילות גופנית מהנה וכיפית אשר תשפר גם את כישוריהם החברתיים.

קייטנת גלישה תל אביב מלמדת את הילדים לגלוש  ולהתמודד עם אתגרים, זוהי חוויה מעצימה מאוד התורמת רבות לביטחון העצמי של הילדים ומעודדת אותם לעסוק בפעילות גופנית.

לסיכום, לימודי גלישה מתאימים לבני כל הגילאים וכל המינים. אם אתם רוצים וחוששים, ולא בטוחים האם גלישה מתאימה עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקחת שיעור ניסיון בגלישת גלים. כבר מהשיעור הראשון, לאחר חלק תיאורטי קצר כבר תהיו במים ותוכלו להרגיש את עוצמת החוויה של גלישת הגלים. ישראל בורכה ברצועת חוף לכל אורכה, למה שלא תנצלו אותה ותלמדו גלישת גלים. אם הילדים שלכם רוצים ללמוד גלישה ויש לכם חששות, אתם מוזמנים לבקר אצלנו ולהתרשם מצוות המדריכים, הציוד, אמצעי הבטיחות וההתרשמות הכללית מהחניכים האחרים והוריהם המרוצים.